Motywacja z zewnątrz – inni ludzie   Luty 3rd, 2011

Wykorzystaj trudne sytuacje by wzmocnić swoją motywację!

Może znajdujesz się w którejś z sytuacji?

Co powie moja dziewczyna

  • Trenuję bo co powie mój syn – tata mięczakiem? Nigdy!
  • Co powiedzą moi rodzice? Synek miał nowy kaprys i nie wie jeszcze czego chce? Już wiem i to im udowodnię!
  • Skończyć? Jak spojrzę kolegom w oczy? Przecież będą się śmiać głośniej niż jak zaczynałem! A właśnie, że zobaczę ich zdziwienie, podziw i zazdrość! Walczę o szacunek!
  • Moja dziewczyna patrzy na mnie i obserwuje ile jestem wart? Czy aby nie wymięknę – po co jej taki chłopak? Będzie mnie podziwiać bo będę mało mówił o swojej nowej pasji a systematycznie trenował – to bardziej od gadania zbuduje jej podziw. Zaciskam zęby pamiętając, że samo gadanie bez systematycznego, uczciwego treningu jest żenujące i męczące dla słuchaczy.
  • Nie będę w ogonie ćwiczących na wf-ie. Zawsze będę zaangażowany choćby w „najgłupsze ćwiczenia”

Ale jak się podniosę kiedy dopadnie mnie prawdziwy kryzys?

Kiedy zatrzymam się w rozwoju kulturystycznym, wynikach siłowych itp.

  • Mogę oglądać filmy na youtube
  • Mogę pogłębiać wiedzę w serwisie TrenerOK, zobaczę i poczytam jeszcze raz, może na coś ważnego nie zwróciłem uwagi?
  • Przeanalizuję swoje zapisy treningowe i ułożę nowy plan.

 

Tags:
This entry was posted on czwartek, Luty 3rd, 2011 at 5:41 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.You can leave a response, or trackback from your own site.

9 komentarzy

Luty 16th, 2011 at 2:49 pm
Adam pisze:

Mogę dorzucić coś jeszcze: trenuję, bo własnym przykładem chcę pokazać rodzinie/przyjaciołom, że warto to robić dla własnego zdrowia. My, ćwiczący – zwłaszcza nieco już starsi – wiemy o tym, że systematyczny ruch i racjonalne odżywianie sprzyjają zdrowiu i trzymają sporą liczbę chorób na daleki dystans. Pora, żeby inni mogli to zobaczyć nie tylko w teorii ale także i na żywym, realnym przykładzie. Na nas.

Luty 16th, 2011 at 4:15 pm
adminleszek pisze:

Witam Panie Adamie,
Cieszę się, że są ludzie chodzące przykłady, tak jak Pan. W końcu my też braliśmy z kogoś przykład i w naszym obowiązku wręcz leży służyć dalej dobrym wzorcem. Życzę wytrwałości w dążeniu do celów!

Luty 19th, 2011 at 3:29 pm
jacek pisze:

Taaak to piekny sport.Zaczolem go dosc pozno,ale dzieki Panu Panie Leszku i Panu Recko-serdecznie pozdrawiam-moge sie nim cieszyc choc na karku 46wiosen.Bede wytrwaly dla samego siebie,zeby sprawdzic ila jestem wart.Jeszcze raz dziekuje.
jacek-spartan65

Luty 19th, 2011 at 3:49 pm
adminleszek pisze:

Panie Jacku, dziękuję za miłe słowa i życzę zdrowia i wielkiej satysfakcji z mądrego obcowania z żelastwem!

Luty 19th, 2011 at 4:11 pm
Rysiu L pisze:

Internet pełen jest kartonowych „mistrzów” prężących swoje mięśnie w autorskich filmikach, wypełnione litrami magicznych substancji. Wasz serwis uczy skupiać się na tym co naprawdę ważne, uczy kłaść fundamenty pod kulturystyczny pomnik naszego życia. Motywacja to podstawa. Pozdrawiam i dziękuję za rady. ;)

Luty 19th, 2011 at 6:27 pm
adminleszek pisze:

Bardzo dziękuję Panie Ryszardzie, takie słowa to mocny bodziec do działania ale i … dla nas także zobowiązanie by nie zawieźć naszych wspaniałych Użytkowników.

Luty 21st, 2011 at 1:19 am
Kamil pisze:

Nie ważne ile razy upadasz ,ważne ile razy jesteś wstanie wstać porażki budują ducha walki i gdy będzie ciężko przypomnij sobie ile z siebie dałeś żeby wejść choć raz na szczyt zwycięstwa .

Luty 21st, 2011 at 6:12 am
jacek pisze:

Trenuje 14 m-cy,,,biceps 45…a mam 46 lat…mozna ? mozna

Luty 21st, 2011 at 10:31 pm
Marcin pisze:

Motywacja w treningach jest bardzo ważna. Ja nie mam ztym problemów, ponieważ najważniejsze jest dla poczucie dobrze wykonanego treningu. Po prostu wiem , że jak będę dobrze i regularnie ćwiczył to efekty same przyjdą.

Zostaw komentarz